Świadczymy profesjonalne usługi dla firm, w których posiadaniu jest kilka lub więcej pojazdów. Przygotowaliśmy atrakcyjne propozycje, w ramach których zabezpieczysz swoje samochody. Proponujemy przyjazne i jednolite procedury kompleksowych ubezpieczeń floty i możliwość wyboru kilku wariantów czy dodatkowych opcji do oferty podstawowej. 

Czym jest i co obejmuje polisa flotowa?

Polisa flotowa jest rodzajem ubezpieczenia komunikacyjnego, z którego korzystają np. firmy transportowe i spedycyjne. Polisa flotowa jest korzystna, ponieważ odciąża właścicieli aut zarówno ciężarowych, jak i osobowych, od konieczności wykupowania kilku oddzielnych pakietów.

W ramach jednej polisy, możesz chronić zbiorczo wszystkie pojazdy floty wraz z ich wyposażeniem. Niesie to za sobą ograniczenie wydatków oraz pracy papierkowej. 

Dobieramy zawsze najlepszy pakiet do indywidualnych wymagań Klientów. W ramach ubezpieczenia flotowego dajemy możliwość wykupu wyłącznie polisy OC lub, w zależności od potrzeb, możemy zwiększyć jej zakres o: 

  • Zieloną Kartę,
  • ochronę prawną,
  • autocasco,
  • assistance,
  • ubezpieczenie szyb, opon, lusterek itp. 

Ile kosztuje ubezpieczenie floty?

Ceny ubezpieczenia flotowego, zależne są od wielu czynników, do których należą m.in.:

  • liczba i rodzaj samochodów,
  • wybrany pakiet usług – podstawowy lub kompleksowy,
  • historia każdego pojazdu w ostatnich latach – liczba szkód oraz wartość wypłaconych do tej pory odszkodowań,
  • fakt, czy auta są w leasingu czy stanowią własność.

Ubezpieczenie flotowe, jego rodzaj, warunki i cena, dostosowywane są do potrzeb konkretnego przedsiębiorcy. Stawki zależą od specyfiki danej firmy. Różne są opłaty w przypadku samochodów osobowych, ciężarowych czy ciągników siodłowych. 

Ubezpieczenia flotowe

Im większą ilość samochodów będzie podlegała ubezpieczeniu flotowemu, tym niższe będą opłaty za polisę. Na atrakcyjność oferty wpłynie także niewielka ilość wcześniejszych uszkodzeń. Cena autocasco będzie dużo korzystniejsza w przypadku nowych pojazdów. 

Dlaczego warto wykupić polisę flotową w naszej agencji?

Jako doświadczeni agenci ubezpieczeniowi, wybierzemy dla Ciebie najlepszy wariant polisy flotowej. Z nami będziesz miał pewność, że nie przepłacasz. Porównamy oferty wielu różnych towarzystw i znajdziemy atrakcyjną opcję, zgodną z Twoimi oczekiwaniami. Będziesz miał możliwość spłacania składki w wygodnym systemie ratalnym.

Dzięki właściwie dopasowanemu pakietowi ubezpieczania flotowego pozbędziesz się ryzyka przestoju w firmie w przypadku awarii, a tym samym, wynikających z tego strat finansowych. Ujednolicimy okres jego trwania dla wszystkich samochodów, co pozbawi Cię konieczności podpisywania i przedłużania co roku kilku różnych umów. Ułatwi to zarządzanie, co jest atutem, zwłaszcza jeśli dysponujesz dużą flotą

Ubezpieczenie floty samochodowej – wskazówki!

Po podpisaniu korzystnej oferty ubezpieczone zostaną wszystkie wskazane przez Ciebie pojazdy flotowe. Ubezpieczenie floty potwierdzone będzie umową generalną, w której zostaną opisane zasady korzystania z polisy i stawki składek. Należy ją odnawiać co roku, ze względu na możliwość zmiany warunków. Kilka tygodni przed terminem jej wygaśnięcia, otrzymasz stosowną informację oraz zachętę do kontynuowania. Zakład ubezpieczeniowy przedstawi Ci wówczas nową, negocjowalną propozycję.

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy udzielą informacji i pokierują w dalszym postępowaniu. Zapraszamy.