Przejdź do treści

Agenci-Online.pl

Infolinia:

Ubezpieczenie flotowe - kalkulator

Wisz nazwę firmy
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Podaj numer REGON Twojej firmy
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Twój numer telefonu
Invalid phonenumber!
Invalid phonenumber!
Twój adres email
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

Ubezpieczenie flotowe dla Twojej firmy

Świadczymy profesjonalne usługi dla firm, w których posiadaniu jest kilka lub więcej pojazdów. Przygotowaliśmy atrakcyjne propozycje, w ramach których zabezpieczysz swoje samochody. Proponujemy przyjazne i jednolite procedury kompleksowych ubezpieczeń floty i możliwość wyboru kilku wariantów czy dodatkowych opcji do oferty podstawowej. 

Dlaczego polisa dla floty jest ważna?

Zarządzanie flotą pojazdów niesie ze sobą wiele ryzyka, w tym wypadki drogowe, uszkodzenia pojazdów czy kradzieże. Ubezpieczenie floty pomaga zminimalizować te ryzyka i chroni Twoją firmę przed nieoczekiwanymi kosztami.

Koszty związane z naprawami pojazdów czy wynajmem zastępczych są znaczące. Dzięki ubezpieczeniu floty nie musisz martwić się tymi wydatkami, ponieważ zostaną one pokryte przez ubezpieczyciela.

Wypadek lub awaria w flocie pojazdów może zakłócić działalność Twojej firmy. Ubezpieczenie floty pomaga w szybkim przywróceniu normalnego funkcjonowania biznesu.

Co obejmuje polisa flotowa?

Polisa flotowa jest rodzajem ubezpieczenia komunikacyjnego, z którego korzystają np. firmy transportowe i spedycyjne. Polisa flotowa jest korzystna, ponieważ odciąża właścicieli aut zarówno ciężarowych, jak i osobowych, od konieczności wykupowania kilku oddzielnych pakietów.

W ramach jednej polisy, możesz chronić zbiorczo wszystkie pojazdy floty wraz z ich wyposażeniem. Niesie to za sobą ograniczenie wydatków oraz pracy papierkowej.

Dlaczego warto wykupić polisę flotową w naszej agencji?

Jako doświadczeni agenci ubezpieczeniowi, wybierzemy dla Ciebie najlepszy wariant polisy flotowej. Z nami będziesz miał pewność, że nie przepłacasz. Porównamy oferty wielu różnych towarzystw i znajdziemy atrakcyjną opcję, zgodną z Twoimi oczekiwaniami. Będziesz miał możliwość spłacania składki w wygodnym systemie ratalnym.

Dzięki właściwie dopasowanemu pakietowi ubezpieczania flotowego pozbędziesz się ryzyka przestoju w firmie w przypadku awarii, a tym samym, wynikających z tego strat finansowych. Ujednolicimy okres jego trwania dla wszystkich samochodów, co pozbawi Cię konieczności podpisywania i przedłużania co roku kilku różnych umów. Ułatwi to zarządzanie, co jest atutem, zwłaszcza jeśli dysponujesz dużą flotą. 

Kup polisę dla swojej floty online!

Dzięki internetowi zakup ubezpieczenia floty staje się szybki i wygodny. Możesz to zrobić w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności wizyty w biurze ubezpieczyciela. Online łatwo porównasz oferty różnych ubezpieczycieli, co pozwala wybrać najkorzystniejszą polisę dla Twojej floty. To oszczędza czas i pieniądze. Wszystkie dokumenty ubezpieczeniowe są dostępne online, dzięki czemu masz łatwy dostęp do swoich polis i raportów. Wystarczy skorzystać z naszego kalkulatora, a zakup polisy będzie szybki i wygodny!

Pytania i odpowiedzi

Pojazdy mechaniczne, wchodzące w skład floty pojazdów firmowych, muszą być ubezpieczone, zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Zgodnie z przepisami polskiego prawa, każdy właściciel auta osobowego, ciężarowego, jednośladu czy pojazdu wyposażonego w silnik jest zobowiązany do wykupienia polisy ubezpieczeniowej od odpowiedzialności cywilnej. Nie ma tutaj znaczenia to, czy auto jest stale użytkowane, stoi nieużywane na terenie prywatnym czy nawet jest kompletnie niesprawne technicznie. Składkę należy płacić tak długo, jak długo pojazd jest zarejestrowany.

Brak polisy może skutkować dotkliwymi karami, które w roku 2019 dochodzą nawet do 4500 zł w przypadku aut osobowych oraz 6750 zł dla pojazdów ciężarowych. Polisa OC ma za zadanie chronić właściciela samochodu przede wszystkim przed skutkami jego błędów. W przypadku bycia sprawcą wypadku bądź kolizji, polisa pokrywa straty materialne ofiar, jak i koszty leczenia oraz odszkodowań dla ludzi.

Ubezpieczenie floty obejmuje wszystkie pojazdy w Twojej flocie, podczas gdy standardowe ubezpieczenie samochodowe dotyczy pojedynczego pojazdu.

Tak, większość ubezpieczycieli oferuje opcje dostosowania polisy do indywidualnych potrzeb firmy. U nas wybierzesz polisę flotową, która odpowiada na Twoje potrzeby!

Typowe rodzaje pokrycia obejmują odpowiedzialność cywilną, ubezpieczenie od kradzieży, ochronę przed uszkodzeniami i wiele innych. Pełną listę znajdziesz w warunkach konkretnej polisy.

Nie da się jednoznacznie określić kosztów ubezpieczenia flotowego, bo cena zależy od tego jak dużą flotę posiadasz w firmie. Wpływ ma na to wiele czynników!

Koszty ubezpieczenia floty zależą od wielu czynników, takich jak rodzaj floty, liczba pojazdów, historia szkód i wiele innych.

Jest to zależne od konkretnego ubezpieczenia, ale z reguły tak. Wielu ubezpieczycieli pozwala na dostosowanie polisy w trakcie jej trwania.