Chcesz kupić nowy pojazd i zastanawiasz się, jakie ubezpieczenie będzie dla niego najlepsze? Marzysz o rozwoju firmy i potrzebujesz funduszy na inwestycje? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Proponujemy świadczenia, które pomogą Twojej firmie zminimalizować straty finansowe i poradzić sobie ze szkodami w przypadku niepowodzeń. Oferujemy ubezpieczenia Scania, które są elastycznym rozwiązaniem, ułatwiającym zarządzanie ryzykiem przez cały czas eksploatacji samochodów. Dopasowujemy odpowiednią polisę do specyfiki danego środowiska biznesowego. Ułatwiamy ograniczenie kosztów, a w przypadku awarii staramy się w jak najkrótszym czasie przywrócić sprawność. 

Dlaczego powinieneś zdecydować się na ubezpieczenie Scania w naszej agencji?

Każdy właściciel dowolnej działalności gospodarczej wie, jak trudno znaleźć odpowiedni sposób asekuracji, korzystnej cenowo oraz zapewniającej bezpieczeństwo. Dlatego przygotowaliśmy szereg rozwiązań, z myślą o wspieraniu przedsiębiorstw i zwiększaniu ich zysków. Proponujemy najlepsze ubezpieczenia Scania, zapewniające odpowiedni poziom ochrony, a to wszystko przy minimalnej pracy papierkowej.

Nasi eksperci są zawsze do dyspozycji Klientów. Posiadają specjalistyczną wiedzę na temat branży transportu, która pomoże zmniejszyć ryzyko ekonomiczne i zoptymalizować koszty wykupu polisy. Pomogą Ci dobrać odpowiednie i najbardziej rentowne produkty ubezpieczeniowe. 

Jakie rodzaje ubezpieczeń proponujemy?

Działamy kompleksowo, dlatego nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo i usługi w obszarach ubezpieczeń scania Casco, GAP oraz kredytów. Poniżej znajdziesz krótką charakterystykę wymienionych świadczeń.

  1. Scania Casco zabezpiecza w przypadku mechanicznych uszkodzeń pojazdu. Jest pomocne w kwestiach składania reklamacji, znalezienia dostępnych warsztatów naprawczych, przy zakupach części itp. W zależności od wybranego pakietu assistance, niezbędnego w chwilach usterek technicznych czy potrzeby skorzystania z opieki medycznej lub serwisu informacyjnego, możesz liczyć też dodatkową pomoc. Należą do niej holowanie, naprawa na miejscu zdarzenia, a nawet nocleg w hotelu bądź wypożyczenie samochodu zastępczego. 
  2. Ubezpieczenie Scania GAP daje prawo do odzyskania funduszy w momencie całkowitej utraty pojazdu na skutek wypadku, kradzieży czy pożaru. Pozwala na zwrot kompletnej wartości inwestycji. Dzięki niemu pozbędziesz się ryzyka ponoszenia nieprzewidzianych kosztów.
  3. Kredyt Scania przyda Ci się w momencie potrzeby dofinansowania. W przypadku niezdolności do spłacania, spowodowanej wydarzeniem losowym, chorobą lub w przypadku śmierci, jest ono całkowicie pokrywane przez ubezpieczyciela, a także daje możliwość odzyskania nadpłaconego zadatku lub niewykorzystanej zaliczki.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia. Dostępne na naszej stronie automatyczne kalkulatory pomogą Ci w oszacowaniu kosztów i wyborze optymalnej opcji. W przypadku wątpliwości, chętnie udzielimy dodatkowych informacji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.