Przejdź do treści

Agenci-Online.pl

Infolinia:

Ubezpieczenia

jak zarejestrować i ubezpieczyć przyczepkę samochodową

Jak zarejestrować i ubezpieczyć przyczepę samochodową? Ile to kosztuje?

  Jak zarejestrować i ubezpieczyć przyczepę samochodową? Co obejmuję polisa na przyczepę? Ile kosztuje rejestracja i ubezpieczenie przyczepy? Na te i wiele innych pytań, opowiem w najnowszej publikacji! Zanim jednak do tego przejdziemy, zacznimy od podstaw! Czym jest przyczepa samochodowa? Według prawa o ruchu drogowym przyczepa… Czytaj dalej »Jak zarejestrować i ubezpieczyć przyczepę samochodową? Ile to kosztuje?

  ile kosztuje ubezpieczenie naczepy

  Ile kosztuje ubezpieczenie naczepy samochodowej? Czy naczepa musi mieć OC?

   Polska jest potentatem transportu drogowego. Co 4 ładunek w Europie jest transportowany przez polskiego przewoźnika. Trudno sobie dzisiaj wyobrazić transport drogowy bez ciągnika siodłowego i naczepy. Popularne „Tiry” są częstym widokiem na drogach. A jak jest z ubezpieczeniem takiego zestawu? Czy OC ciągnika wystarczy? Czy… Czytaj dalej »Ile kosztuje ubezpieczenie naczepy samochodowej? Czy naczepa musi mieć OC?

   parasol tło

   Ranking ubezpieczeń OC

    Każdy właściciel samochodu jest zobowiązany do posiadania aktualnej polisy komunikacyjnej. Moment jej zakupu zapewne jest dla Ciebie bardzo nieprzyjemny, gdyż kojarzy Ci się zwyczajnie z ogromnym wydatkiem, prawda? Nie musi jednak tak być. Porównując oferty wielu towarzystw, można szybko przekonać się, że różnice w wysokości… Czytaj dalej »Ranking ubezpieczeń OC