Kwota kredytu (zł):
  Prowizja:
  Wysokość prowizji:
  Okres kredytu:
  Oprocentowanie kredytu (%):
  Rodzaj rat:
  Miejscowość:
  Imię i Nazwisko:
  Adres email:
  Telefon:

  KALKULATOR KREDYTU GOTÓWEGO

  Koszt kredytu lub pożyczki jest zależny od wielu czynników – prowizji, oprocentowania i formuły oblicznia rat. Prowizja pobierana jest na początku okresu kredytowania, a kredytobiorcy często decydują się wliczyć do pożyczanej kwoty. Odsetki to wynagrodzenie banku za wypożyczony kapitał.

  W każdej racie kredytu spłacamy: część zadłużenia oraz odsetki. Najpopularniejsze formuły spłaty to raty równe i malejące. W racie równej suma kapitału i odsetek jest zawsze taka sama. Zmieniają się tylko proporcje składników – na początku przewagę mają odsetki, a na końcu kapitał. W ratach malejących za każdym razem spłacamy tyle samo kapitału, a zmienia się kwota odsetek. Maleje ona z biegiem czasu, ponieważ do spłaty pozostaje coraz mniej zadłużenia.

  Kalkulator kredytowy pozwala stworzyć harmonogram spłaty dla rat równych lub malejących oraz zorientować się, ile zapłacimy za pożyczany pieniądz. Dowiesz się dzięki niemu, jaka będzie wysokość odsetek płaconych w każdej racie oraz ile długu pozostanie do spłaty po uregulowaniu każdej płatności.

  ZAMÓW KONTAKT ZE STRONY DORADCY

  DOWIEDZ SIĘ O WARUNKI KREDYTU GOTÓWKOWEGO

   Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych oraz na kontakt ze strony agenci-online.pl oraz 4-life sp. z o.o.(Pełna treść zgody)